Batman: Arkham Asylum Torrent indir

Batman: Arkham Asylum Torrent İndir

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum ; derin senaryosu, mükemmel grafikleri, ilginç oyun modları ve en önemlisi de sırtını yasladığı Batman markasıyla oldukça ilgi çekici bir oyun gibi gözüküyor. Genellikle kötü ve baştan savma olan süper kahraman oyunlarının makus talihini değiştirebilecek potansiyele sahip gibi..

Batman, son zamanların en popüler çizgi roman karakteri Bu durumda en büyük paysa Christopher Nolan’ın ölmüş bir seriyi küllerinden dirilten mükemmel filmlerinin tabii ki Popüler olan her şeye el atan ve bunu paraya dönüştüren oyun firmalarının dikkatinden kaçmadı tabii Batman’in bu popülaritesi. Bu popülariteyi paraya dönüştürme fikrini hayata ilk geçiren firma ise Eidos oldu. Aslında Eidos geliştirici değil, yayımcı firma Oyun, Rocksteady Studios isimli bir firma tarafından geliştiriliyor. Adına pek aşina olduğumuz bir firma değil ve daha önce geliştirdikleri tek oyun, 2006 yılında piyasaya çıkan Urban Chaos: Riot Response. Oyun tarihine adını altın harflerle yazdıracak bir yapım olmasa bile ortalamanın oldukça üzerinde bir oyundu Urban Chaos.

Sistem Gereksinimleri

OS: Vista/XP
Processor: 3Ghz Intel or AMD or any Dual Core
Memory: 1GB Ram(XP)/2GB Ram
Graphics: PCI Express SM3 NVidia 6600/ ATI 1300
DirectX®: 9
Hard Drive: 8GB free space

Ekran Görüntüleri

Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham Asylum

İndirme Linkleri

“Batman.ArkhamAsylum.GOTY.SteamRip-Origins - 7.67 GB” Batman.Arkham.Asylum.Game_.of_.the_.Year_.Edition.SteamRip-Origins.zip – 22 defa indirildi – 39 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Batman: Arkham Asylum Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?