Battlefield Hardline Torrent indir

Battlefield Hardline Torrent İndir

Battlefield Hardline

Modern TV dramalarından esinlenilerek yaratılan Battlefield Hardline™, sıradaki bölümde ne olacağını merakla bekleyeceğiniz, aksiyon dolu bir polis macerası.

Yedi Oyun Modu
Heist, Blood Money, Rescue, Crosshair, Hotwire, Conquest, Team Deathmatch. Bu muhteşem, özel modların tümü sizleri bekliyor. Rekabetçi oyuna uygun iki mod ise Rescue ve Crosshair. Rehineleri kurtarırken, VIP’yi korurken ya da ona saldırırken üstün yeteneklere ihtiyacınız olacak.

Battlefield serisinin efsane atmosferi, 64 oyunculu polis – suçlu mücadelesine katılabileceğiniz Battlefield Hardline ile PC, PS4 ve Xbox One’da tekrar karşınızda. İster mavililere katılıp hızlı polis araçlarını ve yüksek teknolojili cihazları kullanarak suçluların peşine düşün, ister banka kasalarına baskın yapıp arabaları çalarak kusursuz bir soyguna imza atın.

Dört Özel Sınıf
Herkese uygun birer sınıf var. Professional, Enforcer, Mechanic veya Operator arasından size en uygununu seçin. Veya dördünü de.

Şimdiye Kadarki En Hızlı Battlefield
Hızlıca konuşlanın, boştaki bir araca atlayın ve sıradaki hedefinize doğru harekete geçin. Battlefield Hardline’da araçlar, oyun mekaniği ve harita, en heyecanlı ve aksiyonlu Battlefield’ı oluşturmak üzere tasarlandı.

DOKUZ MUHTEŞEM HARITA
LA şehir merkezini altüst ederken bir anda kendinizi Everglades’te timsahların ve bataklığın içinde çatışırken bulabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-Bit
İşlemci: INTEL Core i5 2.4GHz / AMD Phenom II 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM – ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTX 260
HDD: 60 GB Disk alanı

Ekran Görüntüleri

Battlefield Hardline
Battlefield Hardline
Battlefield Hardline

İndirme Linkleri

Battlefield Hardline [CPY] Sürüm İndirmek İçin Tıklayın
Battlefield Hardline CrackFix [CPY]

Konu Bilgileri 6 ay önce yazıldı.
Battlefield Hardline Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?