Call of Duty: Modern Warfare 3 Torrent indir

Call of Duty: Modern Warfare 3 Torrent İndir

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 Bir zamanlar “süper güç” olarak nitelendirilen Amerika düştü! Kraliyet toprakları İngiltere perişan. Almanya, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük yıkımla karşı karşıya. Zaten siyasi belirsizliklerle yıllardır uğraşan Fransa ise, çaresizliğin zirvesinde. Rusya durmuyor, durdurulamıyor. Stalin öleli yıllar oluyor, ancak Stalin Rusya’sı hala yaşıyor. Başka devletleri yok edercesine hem de…

Call of Duty, her oyunda biraz daha ileri gitmeye devam ediyor. İlk Modern Warfare oyunuyla yeniden doğan seri, modern savaş sanatında üçüncü perdeye start vermek üzere. Rusya giderek güçleniyor, daha doğrusu aşırı milliyetçi kesimin başlattığı faaliyetler son hızıyla sürüyor. Makarov, evet Makarov hala kayıp ve onun peşinde hala bir ekip var; Cpt. Soap MacTavish, Cpt. Price ve Rus müttefikimiz Nikolai.

Modern Warfare 3, iki numaralı yapımın bitiminin kısa süre sonrasında başlayacak. İki numaralı oyunun finalinde General Shepard ile benzeri görülmemiş bir kovalamaca yaşamış ve sonunda hayatta kalmayı başarabilmiştik. Shepard, bir kuklaydı ve ortadan kaldırıldı. Şimdi ise, o ipleri elinde tutanı bulmamız gerekiyor. Yani o kanlı hava limanı baskınını gerçekleştirip, sonra da ortadan kaybolan, ama etkisini her zaman hissettiren Makarov’u!

Sistem Gereksinimleri

OS Version: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memory: 2 GB
Graphics: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better
Network: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.
DirectX®: DirectX® 9.0c or later
Disk Space: 16 GB

Ekran Görüntüleri

Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3

İndirme Linkleri

“Call.of.Duty.MW3-RELOADED - 13.82 GB” Call.of_.Duty_.Modern.Warfare.3-RELOADED.zip – 20 defa indirildi – 70 KB

Not: Crackfix’i indirmeyi unutmayın.
Call.of_.Duty_.MW3_.Crackfix-RELOADED.zip (13 indirme)
Konu Bilgileri 10 ay önce yazıldı.
Call of Duty: Modern Warfare 3 Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?