Crysis Torrent indir

Crysis Torrent İndir

Crysis

Hayatta Kalmaya Uyum Sağlayın
Destansı bir hikaye, oyuncuları sürekli değişen bir ortama sokar ve yeni donmuş ormanlardan sıfır yerçekimi olmayan ortamlara kadar savaş alanlarını ele geçirmek için taktiklerini ve yaklaşımlarını uyarlar.

Yüksek teknolojili bir Nanosuit, oyuncuların yeteneklerini savaş alanında gerçek zamanlı olarak geliştirmelerini sağlar. Oyuncular, yaratıcı taktiksel yöntemlerle durumlara yaklaşmak için hızlarını, güçlerini, zırhlarını ve gizleme yeteneklerini geliştirmeyi seçebilirler.

Özelleştirilebilir Silahlar
Büyük bir modüler silah cephaneliği, oyunculara oyun stilleri üzerinde eşi görülmemiş bir kontrol sunar. Muhalefeti deneysel silahlarla uçurun, yabancı teknolojiyi keşfedin ve ateşli uçlu mermilerden sessizce uyuyabilecek taktik mühimmatlara kadar özel mühimmat kullanın.

Veni Vidi Vici
Gerçekçi düşman AI, oyuncuları bir durumu değerlendirmek ve stratejik olarak ele almak için zorlar. En hızlı tetik parmağına sahip olmakla ilgili değil – oyuncuların reaktif değil mücadelede proaktif olmaları gerekiyor.

Zero-G Gameplay
Gerçek bir Sıfır yerçekimi ortamında, oyuncuların Sıfır-G’de hareket etmeye ve silahlarından geri tepmeye devam etmelerine uyum sağlamak için her şeyin değiştiği korkunç bir yabancı türle savaşın.

Yeni Nesil Grafikler
Crytek’in tescilli CryENGINE 2 ™ özelliğini kullanarak sıfırdan inşa edilen Crysis görsellerinde, eski makinelerde üstün performans sunmak için tam DX10 desteği ve ölçeklenebilir seçeneklerle “son teknoloji” tanımlanıyor.
Açık, Fizikselleşmiş Dünya – Crysis’in açık dünyasında kendi yolunuzu seçin, engelleri yıkın, araçları VTOL’lerden teknelere sürün ve çevreyi düşmanlarınıza karşı kullanın.

Sistem Gereksinimleri

Supported OS: Windows XP or Windows Vista***
Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)
Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Graphics: 256 MB**
DirectX Version: DirectX 9.0c (included)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Hard Drive: 12GB

Ekran Görüntüleri

Crysis
Crysis
Crysis

İndirme Linkleri

CD KEY – Serial : V6CU-XRLR-C7H2-82U1-1911

Crysis 1 – Razor1911 İndirmek İçin Tıklayın

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Crysis Torrent indir

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Yapım: 2007

Dil: Türkçe

Boyut: 6.03 GB

Sürüm: CRACK

Etiketler : , , ,
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?