Dark Souls 2 Torrent indir

Dark Souls 2 Torrent İndir

Dark Souls 2

Dark Souls 2 ‘de oyuncular büyük bir sürprizle karşılaşacak. Her karanlık köşede ve beklenmeyen çarpışmalarda azminin zorlanacağı nefes kesici bir dünyada unutulmayacak bir yolculuk seni bekliyor. İmkânsızlığın sınırını aşarak inanılmaz zorlukları aşmanın keyfini yaşa. DARK SOULS™ II’yi daha önce oynamış olsan da olmasan da bu özel “Yönetmen Kurgusu” versiyonunda yepyeni bir deneyim yaşayacaksın.

– Bugüne kadar yayınlanan tüm DARK SOULS™ II içeriği ve daha fazlasıyla birlikte nihai DARK SOULS™ II sürümüne sahip ol!

– Yepyeni grafikler. 1080p çözünürlükle 30 FPS’den 60 FPS’ye atla ve oyunu yepyeni bir akıcılıkla oyna. Orijinal DARK SOULS™ II ile kıyasla dinamik kontrastın ihtişamına hayran olacaksın.

– Yepyeni bir deneyim ve yepyeni zorluklar. Düşman yerleri revizyondan geçirildi ve böylece öncekinden çok daha farklı bir oyun dinamiği sağlandı. Bazı oyuncuların bildiği güvenli bölgeler artık güvenli değil! Forlorn adında yeni bir NPC de oyun deneyimini değiştirmekte önemli bir rol oynayacak. Tecrübeli oyuncular, DARK SOULS™ II hakkında bildiklerini sandıkları her şeyi unutacak.

– Çevrimiçi oyun, savaşta kazanılan özel bir öğenin eklenmesiyle farklı bir boyut kazanıyor ve artık daha istikrarlı eşleşmeler mümkün hale geliyor. Çevrimiçi oturuma katılabilecek oyuncu sayısı da 4’ten 6’ya yükseltildi ve çevrimiçi oyun dinamiği tamamıyla değişti.

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin, serinin meşhur bilinmezliğini ve oynanabilirliğini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu karanlık maceraya katıl ve zorlu düşman karşılaşmalarına, şeytani tehlikelere ve acımasız zorluklara diren.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit
İşlemci: AMD® A8 3870 3,6 Ghz or Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 sound device

Ekran Görüntüleri

Dark Souls 2
Dark Souls 2
Dark Souls 2

İndirme Linkleri

“Dark.Souls.II.Scholar.of.The.First.Sin-PROPHET - 13.81 GB” Dark.Souls_.II_.Scholar.of_.The_.First_.Sin-PROPHET.zip – 17 defa indirildi – 35 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Dark Souls 2 Torrent indir

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Yapım: 2015

Dil: İngilizce

Boyut: 13.81 GB

Sürüm: PROPHET

Etiketler : , , ,
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?