Dark Souls 3 Torrent indir

Dark Souls 3 Torrent İndir

Dark Souls 3

Dark Souls 3, tarz belirleyen, olumlu yorumlar almış serisinin bu sonuncu ve tutkulu bölümünde sınırları zorlamaya devam ediyor.

Ateşler sönüp dünya yıkıma uğrarken daha büyük düşmanlarla ve ortamlarla dolu bir evrene git. Oyuncular, daha hızlı bir oyun ve daha yoğun bir savaş deneyimiyle destansı bir atmosfere girecek. Hem eski hayranlar hem de yeni oyuncular, sürükleyici bir oyuna ve grafiklere boğulacak.
Artık sadece amberler var… Kendini bir kere daha hazırla ve Karanlığı Kucakla!

The Ringed City, 2016 Golden Joystick Ödüllerinde yılın RPG oyunu seçilen, kendi türünün standartlarını belirleyen DARK Souls III’ün son DLC paketi. The Ringed City’de, dünyanın sonuna seyahat edecek ve Halkalı Şehir’i arayacaksın. Bu yolculukta, yeni zırh, sihir ve öğeler ile yeni ülkelere, patronlara ve düşmanlara meydan okuyacaksın. Sadece Hidetaka Miyazaki’nin hayal gücünden çıkabilecek karanlık bir dünyada geçen epik bir hikayenin final bölümünü keşfedeceksin.

Ariandel’in karla kaplı dünyasında, yeni mekanlar, patronlar, düşmanlar, silahlar, zırh setleri, büyüler ve çok daha fazlasını keşfedeceksin.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 sound device

Ekran Görüntüleri

Dark Souls 3
Dark Souls 3
Dark Souls 3

İndirme Linkleri

“Dark.Souls.III.Deluxe.Edition.v 1.14-Repack - 24.25 GB” Dark.Souls_.III_.Deluxe.Edition.v-1.14-Repack.zip – 2 defa indirildi – 122 KB

“Dark.Souls.III.The.Ringed.City-CODEX - 24.70 GB” Dark.Souls_.III_.The_.Ringed.City-CODEX.zip – 3 defa indirildi – 63 KB

Konu Bilgileri 2 ay önce yazıldı.
Dark Souls 3 Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?