Dishonored 2 Torrent indir

Dishonored 2 Torrent İndir

Dishonored 2

Dishonored 2 ile bir zamanlar kraliçenin güvenilir korumasını oynuyorsunuz. O öldükten sonra maskeli ve rezil bir suikastçi olma yolunda ilerliyorsunuz. Farklı teknoljiler ile donatılmış hükümet ve her tarafında veba olan bir şehirde gezinin ve ezilenlerin yanında olun. İhanetin arkasındaki gerçeği karanlık sularda bulun. Şehirde kaderinizi belirleyecek seçimler yapın ama unutmayın eski hayatınıza geri dönemezsiniz ..

Oyunun başlangıç bölümünde İmparatoriçe Emily Kaldwin olarak oynadıktan sonra, oyuncu oyunun geri kalanında sırasıyla birinci oyundaki prenses Emily Kaldwin veya kahraman Corvo Attano olarak oynayabilir. Oyuncu aynı zamanda gizlilik yolunu tercih edebilir veya etmeyebilir, buna bağlı olarak oyunu hiçbir düşmanı öldürmeden bitirebilir.

Birinci oyunda olduğu gibi, oyuncu Ada İmparatorluğu’nu ‘başka dünyadan gelen düşmanlardan’ kurtarmaya çalışacak. Hem Corvo Attano, hem de Emily Kaldwin, oyunda aynı görevlere uğrayabilecekler, fakat tekrar oynayabilme değerinin yükselmesi için ikisinin de görüş açıları farklı olacak, ve olaylar karşısında nasıl davranacakları değişiklik gösterebilecek.

Corvo Attano birinci oyundaki güçlerine yine sahip olacak, detaylandırılmış özel güçlerin ve geliştirmelerin oyunda mevcuttur. Yetenek ağacı gibi daha gelişmiş bir geliştirme sistemi de oyunda mevcut. Emily Kaldwin ise aynı şekilde birtakım yeni özel güçler kullanıyor, örneğin bunlardan biri birinci oyunda Corvo Attano’nun sahip olduğu ‘Blink’ isimli özel güce benzeyen ve oyuncunun fiziksel temas olmadan uzak mesafeler kat edebilmesine yarayan ‘Far Reach’ isimli özel güç.

Ayrıca Dishonored 2 de, birinci oyundan daha geniş ve ayrıntılı zorluk dereceleri bulunuyor, dolayısıyla oyunun çok daha zor ve zevkli..

Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB or better
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

Dishonored 2
Dishonored 2
Dishonored 2

İndirme Linkleri

Oyun v1.77.9 sürümdür.

“plaza-dishonored.2.v1.77.9 - 37.10 GB” plaza-dishonored.2.v1.77.9.zip – 30 defa indirildi – 47 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Dishonored 2 Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?