Dishonored: Death of the Outsider Torrent indir

Dishonored: Death of the Outsider Torrent İndir

Dishonored: Death of the Outsider

Dishonored: Death of the Outsider doğaüstü suikastçı olun ve o hiç gebe büyük suikastı çekip amacıyla onun akıl hocası tekrar bir araya geldiğinde azılı Billie Lurk ile rol almanıza yardım etsin. Dishonored® 2’nin imza oyun ve sanat tarzı üzerine inşa edilen acımasız savaş sistemleri, benzersiz seviye tasarımı, ve her türlü seçim yanıt etkileyici hikaye anlatma dahil tüm serisi işaretlerinden sahiptir. uzun zamandır hayranları için oyun ve dünyanın önemli bir genişleme sağlarken zorlayıcı karakterler ve canlandırıcı etki ile, Dishonored serisine yeni olanlar için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Birinci şahıs bakış açısına sahip oyunda oyuncu tercihine göre suikast görevlerini farklı yöntemlerle yerine getirme olanağına sahip. Görevler gizlilik içerisinde, çarpışarak veya her ikisinin kombinasyonuyla tamamlanabilmektedir. Her bölümde, araştırmacı bir oynanışla görevleri tamamlamada yeni yollar ve alternatif yöntemler keşfetmek ve Corvo’nun gösterilen hedefler dışında kimseye zarar vermeden görevi tamamlaması mümkün. Hikaye ve görevler oyuncunun saldırganlığına göre şekillenmektedir. Oyundaki büyülü güçler ve ekipman oyuncunun yeni ve benzersiz kombinasyonlar yapması için tasarlanmıştır.

3 yıllık yapım aşamasında oyunun birçok farklı versiyonu geliştirildi. Dunwall tasarlanmadan önce – ki bu şehir 19.yy sonu Londra ve Edinburgh şehirlerinden esinlenilmiştir- oyunun orta çağ Japonyası’nda ve 18.yy Londrası’nda geçmesi kurgulanmıştı. Yine yapım aşamasında test oyuncuları, beklenmedik bir şekilde mevcut güçleri ve yetenekleri kullanarak yeni oynanış usulleri keşfedince, tasarımcı ekip bu teknikleri kısıtlamak yerine oynanışa göre bölümleri yeniden dizayn etme yolunu tercih ettiler. Oyunun müzikleri besteci Daniel Licht tarafından 19. yy Londrası’nı yansıtacak şekilde hazırlandı.

Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit version)
İşlemci: Intel i5-2400 (4 core)/AMD FX-8320 (8 core)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 660 2GB/AMD Radeon 7970 3GB
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

Dishonored: Death of the Outsider
Dishonored: Death of the Outsider
Dishonored: Death of the Outsider

İndirme Linkleri

“plaza-dishonored.death.of.the.outsider.v1.145 - 21.78 GB” plaza-dishonored.death_.of_.the_.outsider.v1.145.zip – 21 defa indirildi – 28 KB

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?