DmC: Devil May Cry Torrent indir

DmC: Devil May Cry Torrent İndir

DmC: Devil May Cry

Çağdaş bir zemine dayanan Dante’nin kökeni öyküsünün yeniden anlatılmasında, DmC: Devil May Cry, ikonik serileri tanımlayan, ancak daha acımasız ve içsel bir kenar enjekte eden şık aksiyon, sıvı savaşı ve kendine güvenen kahramanı koruyor.

DmC Dante genel olarak otoriteye veya gerçekten de topluma saygısı olmayan genç bir adamdır. Dante insan olmadığını, aynı zamanda yaşamı boyunca ona işkence eden şeytanlar gibi olmadığını da biliyor. Dünyalar arasında yakalandı, bir dışlanma gibi hissediyor.
“Düzen” adındaki kuruluş karşıtı grubun lideri olan ikiz kardeşi Vergil sayesinde, Dante şimdi bir iblisin ve meleğin çocuğu olmanın ne demek olduğunu keşfediyor. Bu bölünmüş kişiliğin, Dante ile istekli melek ve şeytan yeteneklerini çağırabilmesi, İsyancı kılıcını hem savaşı hem de hareketi dramatik bir şekilde etkilemesi için sinek kılıcını harekete geçirebilmesi ile oyun üzerinde gerçek bir etkisi var.

DmC için Capcom, İngiltere’deki geliştirme stüdyosu Ninja Theory ile birlikte çalışarak, cazip karakterler ve yüksek üretim değerleri ile birlikte anlatımlar içeren aksiyon başlıkları sundu. Ninja Theory’nin uzmanlığı ve Capcom’un muharebe odaklı eylem başlıkları üretmedeki rakipsiz mirasının birleşimi, 11 milyonu aşkın satış serisine bu son eklemenin, hayranları tarafından övgüyle korunan Devil May Cry DNA’sına sadık kalmasını sağlayacaktır.

Sistem Gereksinimleri

OS:Windows Vista(R)/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA(R) GeForce(R) 8800GTS or better, ATI Radeon(TM) HD 3850 or better
DirectX®:9.0c
Hard Drive:9 GB HD space

Ekran Görüntüleri

DmC: Devil May Cry
DmC: Devil May Cry
DmC: Devil May Cry

İndirme Linkleri

“DmC.Devil.May.Cry.Complete.Edition_PROPHET - 8.97 GB” DmC.Devil_.May_.Cry_.Complete.Edition_PROPHET.zip – 13 defa indirildi – 23 KB

Konu Bilgileri 5 ay önce yazıldı.
DmC: Devil May Cry Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?