Hitman: Absolution Torrent indir

Hitman: Absolution Torrent İndir

Hitman: Absolution

Hitman PC serisi kaldığı yerden devam ediyor. IO Interactive firmasının geliştirdiği, Ajan 47’nin canlandırıldığı Hitman, William C. Dietz romanından uyarlanmıştır.

Dünya üzerinde bulunan en üst düzey suçlularından alınan DNA ile üretilmiş bir klon olan Ajan 47, 640509-040147 seri numarası ile Romanya’da bir laboratuvar ortamında uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktı. Dr Wolfgang bu ajanlardan bir ordu üretmek istemiş fakat başaramamıştır. Diğer klonlardan çok daha üst düzeyde olan Ajan 47 laboratuvardan bir yolunu bulup kaçmıştır. Klonlama dosyalarına ulaşmak için Ajan 47, onun yaratıcısını ve diğer klonları öldürmüştür.

Hitman, bildiğiniz gibi siyah takım elbise ve eldiven kullanır. Takım elbise içerisine beyaz gömlek giyer ve kırmızı bir kravat takar. Çok soğuk kanlı bir tetikçi olan Hitman, hedeflerine kimi zaman sessizce yaklaşır, kimi zaman da gizlenerek en uygun zamanı bekler. Genellikle Silverballer adında silah kullanan Hitman’in bir kaç bölümünde bu silahı modifiye etmesi mümkündür. TPS kontrollerine sahip Hitman, zıplama, eğilme gibi bir çok hareketi de yapabilir, cesetlerin kıyafetlerini alabilir, yada cesetleri gizleyebilir.

Sistem Gereksinimleri

OS: Windows Vista, 7
Processor: True dual core CPU (Intel, AMD)
Hard Drive Space: 24GB
Memory: 2 GB RAM
Video Card: NV8600 512 Mb RAM, or AMD equivalent
DirectX®: 10

Ekran Görüntüleri

Hitman: Absolution
Hitman: Absolution
Hitman: Absolution

İndirme Linkleri

“HitmanAbsolution.Professional.Edition-PROPHET” HitmanAbsolution.Professional.Edition-PROPHET.zip – 16 defa indirildi – 43 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Hitman: Absolution Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?