Metro: Last Light Redux Torrent indir

Metro: Last Light Redux Torrent İndir

Metro: Last Light Redux

Metro: Last Light Redux Yıl 2034… Kıyamet sonrası Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde, insanlıktan geriye kalanlar dışarıdan ve içeriden tehditlerle sarılmış durumda. Terk edilmiş yüzeyin altındaki mutantlar yer altı inlerine dadanırken, yukarıdaki zehirli gökyüzünde de avlanıyor.

Ancak Metro’nun istasyon şehirleri bir araya gelmek yerine, D6’nın askeri mahzenlerinden çıkan bir kıyamet silahı olan büyük gücü ele geçirmek için birbiriyle mücadele ediyor. Bir iç savaş ile insanlık dünya üzerinden sonsuza kadar silinebilir.

Suçun yükünü taşıyan, ancak umudunu kaybetmeyen Artyom olarak, insanlığın kurtulmasının anahtarı sizin elinizde: En karanlık vakitlerdeki son ışık…

Metro: Last Light Redux, herkesin beğenisini kazanmış FPS Metro: Last Light’ın 4A motoru kullanılarak tamamen baştan hazırlanmış versiyonu Serinin hayranları Metro dünyasının inanılmaz ışıklandırma, fizik ve dinamik hava şartları ile zenginleşmiş bir haliyle karşılaşacaklar. Seriyi daha önce oynamamış oyuncular; korku, keşif, taktik savaş ve gizliliği birleştiren bu epik macerayı tecrübe edebilir. Bu versiyon ayrıca çıkmış bütün DLC’leri içeriyor ve 10 saat sürecek ekstra içerik sunuyor. Oyunu daha önce oynamış olanlar yeni yakın dövüş animasyonları, hızlı bir şekilde cephane kontrol etme imkânı, yeni karakter animasyonları gibi geliştirmeleri fark edecektir. Metro 2033’ün daha survival-horror odaklı oynanışını sevenler artık Metro: Last Light’ı da “Survival” tarzında oynayabilecekler. Ayrıca efsanevi Ranger modu kendini zorlamayı seven oyuncuları bekliyor. Metro: Last Light Deux, saatlerce sürecek AAA bir FPS deneyimi sunuyor.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit only)
İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit only

Ekran Görüntüleri

Metro: Last Light Redux
Metro: Last Light Redux
Metro: Last Light Redux

İndirme Linkleri

“Metro_Last_Light_Redux-FLT - 9.24 GB” Metro_Last_Light_Redux-FLT.zip – 10 defa indirildi – 93 KB

Konu Bilgileri 2 ay önce yazıldı.
Metro: Last Light Redux Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?