NBA 2K18 Torrent indir

NBA 2K18 Torrent İndir

NBA 2K18

Bu konsol neslinin en beğenilen* yıllık spor oyunu, benzersiz gerçekçilik ve saha geliştirmeleri içeren NBA 2K18 ile geri dönüyor.

RUN THE NEIGHBORHOOD
Spor kariyeri modlarının geleceği kapınızda ve oyunu istediğiniz gibi oynamanızı sağlıyor. NBA oyunlarında kariyerinizi inşa edin, Playground Park’ta sahaya çıkın, Pro-Am’e katılın veya yepyeni açık mahalle ortamında mağazaları ve mekanları keşfedin. Yeni MyPLAYER yükseltmesi ve destek sistemlerinin yanı sıra NBA oyuncuları da dahil olmak üzere bugüne kadarki en büyük karakter kadromuzu ve çok daha fazlasını sunuyor.

99 Puana Giden Yol
Oynamayı seçtikleri moddan bağımsız olarak MyPLAYER’ın genel puanını artıran kullanıcıları ödüllendiren kapsamlı meta oyun. Pro-Am, Park ve MyCAREER’daki NBA yolculuğunuz boyunca birleşik rozet sistemi sunan oyunda özellikleriniz, animasyonlarınız ve rozetlerinizin tümü birlikte 99 genel puan almanıza kadar giden yolda oynayış tarzınızı belirliyor.

Oyuncu Oluşturma Güncellendi
İster MyNBA2K18 mobil uygulamasıyla yüzünüzü tarayarak, ister önceden belirlenen ayarlarımızı kullanıp size özel bir şeyler yaratarak istediğiniz MyPLAYER’ı oluşturun. Aralarından istediğinizi seçeceğiniz sayısız yeni seçenekle birlikte saç şekilleri güncellendi; ayrıca, MyPLAYER’ınızda istediğiniz benzersiz görünümü sağlaması için kilo ve boy özellikleri daha doğru bir şekilde yansıtılıyor.
MyTEAM
Geçmişten ve günümüzden NBA efsanelerinin oyuncu kartlarını toplayın ve çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda mücadele edin.

Super Max
Ücret sınırına tabi bir takım yaratın ve yeni sezon modunda benzer durumdaki diğer kullanıcılara karşı oynayın. 13 oyuncu arasında dağıtılacak sınırlı ücretle her bir periyot için ilk 5’i seçerken stratejik davranmalısınız. Ödüller, her periyottaki performansınıza göre verilir, çünkü her oyun önemlidir.

Paketler ve Playoff’lar
Sizi, her periyottan önce açacağınız paketlerden alacağınız olası en iyi 5 oyuncuya sahip takımı oluşturmaya davet eden yepyeni bir seçme modu. Diğer kullanıcıların kendi seçtiği oyunculardan oluşan takımlara karşı oynayın ve ilerleyerek daha iyi ödüller kazanın. Paketler ve Playoff’larla, her periyotta yeni bir ilk 5 ve yeni bir deneyim.

Planlı Mücadeleler
30 NBA takımının her birine yönelik 30 oyun planında oynayın. 2017-18 NBA planına dayanan 900 benzersiz mücadelede ilerleyerek MyTEAM puanları ve ödülleri kazanın.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 805 @ 2.50 GHz or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / ATI® Radeon™ HD 7770 1GB or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0x compatible

Ekran Görüntüleri

NBA 2K18
NBA 2K18
NBA 2K18

İndirme Linkleri

“NBA2K18-CODEX 55.80 GB” NBA2K18-CODEX.zip – 15 defa indirildi – 140 KB

Konu Bilgileri 6 ay önce yazıldı.
NBA 2K18 Torrent indir

Tür: Spor Oyunları

Yapım: 2017

Dil: İngilizce

Boyut: 55.80 GB

Sürüm: CODEX

Etiketler : , , ,
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?