Need for Speed: Underground 2 Torrent indir

Need for Speed: Underground 2 Torrent İndir

Need for Speed: Underground 2

Yeraltında kendin için bir isim yapmak ister misin? Önce onu bulman gerekecek. Yarışlar her yerde ve herhangi bir zamanda olabilir ve oyuncular sokakta rakiplerle karşılaştığında en sıcak olanı alabilecekleri yerlere tıklanırlar.
Need for Speed ​​Underground 2’deki beş farklı mahallenin her biri, farklı sürüş koşulları ve palet tipleri dahil olmak üzere benzersiz bir görünüm ve his sunar. Yol yüzeyleri, gerçek zamanlı hava etkileri ve çevresel tehlikeler…

Yılanlı banliyö tepelerinden yoğun bir şehir şebekesine kadar beş ayrı, birbirine bağlı mahalleye ayrılmış büyük bir şehri keşfedin. Karmaşık bir sürülebilir otoyol serisi mahalleleri birbirine bağlar.
Geçen yılki devrelere, sürüklenme ve sürüklenme yarışmalarına üç yeni oyun modu eklenmiş ve oyunculara çeşitli sürüş disiplinlerinde becerilerini geliştirmeleri için meydan okuyor.

Yüzlerce lisanslı satış sonrası performans yükseltmesiyle aracınızın performansının her yönünü ayarlayın ve daha sonra en yüksek sürüş için vites oranından süspansiyona kadar her şeyi ince ayar yapın.
En çok aranan tuner araçlarının otuzdan fazlasına en sıcak üreticilerden ulaşılabilir – Nissan Motor Co., ToyotaTM ve Mitsubishi Motors ve daha fazlası – eğer sokakta sıcaklarsa, oyundalar.

Geçen yılki oyunun görsel özelleştirmelerinin iki katından fazla olması durumunda, oyuncular için milyarlarca araç kombinasyonu mevcut. Ses yükseltmeleri, makas kapıları, spoiler, farlar, yan kenarlar, tavan kepçeleri…

Sistem Gereksinimleri

1 Ghz işlemci,
32Mb GF2 veya yukarısı,
DX9.0c,
256MB Ram,
900Mb sabit disk alanı

Ekran Görüntüleri

Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground 2

İndirme Linkleri

Need for Speed: Underground 2 [RELOADED]Sürüm İndirmek İçin Tıklayın

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Need for Speed: Underground 2 Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?