Outlast: Whistleblower Torrent indir

Outlast: Whistleblower Torrent İndir

Outlast: Whistleblower

Outlast: Whistleblower Korku oyunlarını sever misiniz? Peki, gerçekten korkmayı sever misiniz? Eğer cevabınız ‘Evet’ ise Outlast rüyalarınıza kadar girmek için sizleri bekliyor. Gelelim oyunumuzun hikayesine. Oyun hikâyeye başlamakta gecikmiyor, en başında kendimizi bir araba içerisinde akıl hastanesine doğru giderken buluyoruz. Adımız Miles Upshur, akıl hastanesinde yasal olmayan deneylerin yapıldığına dair gelen bir mail sonucunda araştırmak üzere kendimizi burada buluyoruz.

Yanımızda bir dosya, kamera ve birkaç pilden başka hiçbir şey yok. Outlast oyuncuyu germeye işte bu noktada başlıyor, ön kapının kilitli olduğunu fark edip alternatif bir yoldan içeriye girmeniz ile oyunun nasıl bir ortam içerisinde geçeceğini anlıyorsunuz; karanlık. Kameranızın gece görüşü en büyük kurtarıcınız, tabii işin içine pil süresi girdiğinde olabildiğince kapalı gezmeye çalışıyorsunuz, yine de akıl hastanesinin koridorlarında ilerleyip, odalarında dolaştıkça gece görüşünü açmaktan başka bir çareniz kalmıyor.
Korku severler için kaçırılmayacak bir fırsat niteliğinde olan Outlast gerçekten de bize korku dolu anlar yaşatıyor. Bu karanlık ve korku dolu dünyaya katılmak için acele edin.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 – 64 bits *
İşlemci: 2.2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

Outlast: Whistleblower
Outlast: Whistleblower
Outlast: Whistleblower

İndirme Linkleri

“OutlastWhistleblower-RELOADED” OutlastWhistleblower-RELOADED.zip – 17 defa indirildi – 14 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
Outlast: Whistleblower Torrent indir
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?