Stranger Things Torrent indir

Stranger Things Torrent İndir

Stranger Things

Stranger Things ’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, taraflarına yöneltilen intihal suçlamasından aklanmayı başardı. Dizinin fikrinin kendi projesinden çalındığını söyleyen Charlie Kessler, davanın görülmesine günler kala iddialarını geri çekti.

Kessler geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada, Duffer’lar ile 2014’te gerçekleşen bir resepsiyonda tanıştığını, onlara Montauk’ta bulunan bir askeri üssün etrafında gelişen sıradışı olayları işleyen bir projeden bahsettiğini ve bir yıl sonra Netflix’in Duffer’ların dizisini anons etmesiyle birlikte iki proje arasındaki benzerlikler karşısında şaşkınlığa uğradığını söylemişti.

Salı günü başlaması beklenen dava, Kessler’in Pazar akşamı yaptığı bir duyuruyla düşmüş oldu. Kessler, Duffer’ların ‘Stranger Things’ konseptini kendisinden bağımsız bir şekilde bulduklarına ikna olduğunu belirtirken kardeşlerin, dizinin konseptine 2010’dan beri çalıştığını kanıtlayan elektronik posta ve Google dokümanlarını gördüğünü söyledi.

3. sezonuyla geri dönmeye hazırlanan “Stranger Things”in başlıca rollerini Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale paylaşıyor.

3. sezonu 4 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek.

IMDB Puanı: 8,9/10Tür: Dram – Fantastik – KorkuBaş roller: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder
Yapım: 2016 / AmerikaSüre (Dk): 51 dk.Yönetmen: Matt Duffer, Ross Duffer

 

İndirme Linkleri

İndirme Linkleri

3. Sezon Temmuz’da burada.

Altyazı İndir

 

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?