WWE 2K17 Torrent indir

WWE 2K17 Torrent İndir

WWE 2K17

Kapak Superstar’ı Brock Lesnar’ın katkılarıyla Suplex City’ye hoş geldiniz! WWE 2K17 dövüş bilgisayar oyunlarının şampiyonu unvanını koruyarak geri dönüyor! WWE 2K17 gerçekçi grafikler, ultra gerçekçi oynanış ve en sevdiğiniz WWE ile NXT Superstar ve Legend’larından oluşan şimdiye kadarki en büyük roster’a sahiptir.

Sürükleyici Oynanış ve Fazlası:
Binlerce yeni hamle ve animasyon, sahne arkası ve arena içi dövüşleri ve WWE ile NXT Superstar ve Legend’larından oluşan şimdiye kadarki en büyük roster ile en gerçekçi WWE oyunu deneyimini tecrübe edin.

Güçlü Creation Suite:
Create a Video ve Create a Victory gibi yeni seçenekler ve Highlight Replay sistemini içeren şimdiye kadarki en kapsamlı Creation Suite ile kendinize özel WWE’yi yaratın ve geliştirin. Yeni özellikler ve ek içeriklerle en muhteşem özel Superstar’ları, Arena’ları ve Championship’leri oluşturabilirsiniz.

Yeni Promo Engine ile MyCAREER ve WWE Universe:
Yepyeni Promo Engine MyCAREER ve WWE Universe modlarında WWE Superstar’larının dramatikliğine ve kişiliğine hayat veriyor. Kelimelerinizi dikkatlice seçin ve rakiplerinizi kışkırtın, çekişme tohumları ekin veya ittifaklar kurun. Sözleriniz, karakterleriniz WWE Hall of Fame üyesi olabilmek için NXT ve WWE basamaklarını tırmanırken onları şekillendirecek! WWE 2K17’ye özel yeni bir alt hikayede Paul Heyman Guy olun.

Sean “Diddy” Combs, nam-ı diğer “Puff Daddy” imzalı oyun müziği:
Twenty One Pilots, French Montana ve Black Sabbath gibi müzik endüstrisinin en büyük isimlerini içeren, Müzik Prodüktörü Sean “Diddy” Combs, nam-ı diğer “Puff Daddy” tarafından düzenlenen, yıldızlarla dolu oyun müziğinin keyfini çıkarın!

Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
İlave Notlar: At least 2 GB DDR Video Memory

Ekran Görüntüleri

WWE 2K17
WWE 2K17
WWE 2K17

İndirme Linkleri

“WWE17-CODEX” WWE.2K17-CODEX.zip – 21 defa indirildi – 227 KB

Konu Bilgileri 9 ay önce yazıldı.
WWE 2K17 Torrent indir

Tür: Simülasyon Oyunları, Spor Oyunları

Yapım: 2017

Dil: İngilizce

Boyut: 45.20 GB

Sürüm: CODEX

Etiketler : , , ,
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?